پیگرینی: با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده‌ام

به گزارش خبرگزاری فارس، مانوئل پیگرینی به توافق رسیدن با منچستر سیتی برای هدایت این تیم در فصل آینده را رد کرد.

گزارش شده است که سرمربی شیلیایی برای جانشینی روبرتو مانچینی که جایگاهش در ورزشگاه اتحاد پس از یک فصل بسیار ناامید کننده متزلزل شده، انتخاب شده است.  بر اساس این گزارش‌ها مانچینی که تیمش قهرمانی در جام حذفی را به ویگان تقدیم کرد، ممکن است پیش از بازی فردا شب سیتی با ریدینگ از سمت خود اخراج شود.

به هر حال پیگرینی تأکید می‌کند که برای فصل بعد هیچ قراردادی با هیچ باشگاهی منعقد نکرده و در حال حاضر تلاش می‌ کند مالاگا را به رقابت‌‌های لیگ اروپای سال آینده برساند.

وی پس از تساوی بدون گل مالاگا مقابل سویا در این باره اظهار داشت: همین‌ جا این مسئله را تکذیب می‌کنم؛ من هیچ قرارداد یا توافقی با هیچ‌کس نداشته‌ام.

پیگرینی ادامه داد: به اندازه کافی خوش‌شانس بوده‌ام و بسیار به خود افتخار می‌کنم که هر سال باشگاه‌های بزرگ به جذب من علاقه نشان می‌دهند. با مالاگا توافق کرده‌ام که با کسی صحبت نکنم و به هیچ توافقی با هیچ باشگاهی نرسیده‌ام.

مالاگا پس از شکست در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل دورتموند از 6 مسابقه خود 2 پیروزی و 3 شکست به ثبت رساند با این وجود مالاگا همچنان در رده ششم لالیگا حضور دارد و امیدوار است در 2 بازی باقیمانده فصل بتواند این رده را حفظ کند.

حتی اگر مالاگا در رده ششم باقی بماند، به دلیل محرومیت یک ساله ای که یوفا برای آنها تعیین کرده، فصل آینده در رقابت‌های لیگ اروپا بازی نخواهد کرد. یوفا در ماه دسامبر به دلیل بدهی‌های فراوان باشگاه این تنبیه را برای مالاگا در نظر گرفت اما باشگاه امیدوار به تجدید نظر است.

سرمربی سابق رئال مادرید و ویا رئال درخصوص آینده خود اظهار داشت: شایعات فراوانی وجود دارد. تیم مربیگری و بازیکنان تنها برای راهیابی به اروپا تمرکز کرده‌اند. غلبه بر ضربه حذف شدن از لیگ قهرمانان آسان نبود اما ما هنوز امیدواریم به لیگ اروپا راه یابیم.

/ 0 نظر / 25 بازدید